Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator dźwigu / żurawia samojezdnego
Klient portalu Praca.pl
Łódzkie
pracownik fizyczny
56 dni temu

Ogłoszenie numer: 4797084, z dnia 2021-06-09

Polska firma zajmująca się montażem konstrukcji stalowych i betonowych. Realizujemy projekty w Polsce, Niemczech oraz Szwecji.
Możliwe kontrakty w innych krajach. Firma posiada własny park maszyn.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • praca przy wykonywaniu konstrukcji stalowych i betonowych,
  • obsługa żurawi samojezdnych (65-220 t),
  • bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu.

Wymagania

  • aktualne uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku operatora żurawia samojezdnego,
  • podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu eksploatacji i obsługi maszyn budowlanych,
  • znajomość przepisów BHP,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,
  • mile widziane doświadczenie przy pracy na żurawiach o większych tonażach,
  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych (prefabrykaty betonowe, konstrukcje stalowe itp.),
  • gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,
  • praca z polskimi ekipami montażowymi,
  • praca w delegacji w Polsce i poza granicami,
  • ciekawy system pracy.