Operator frezarek CNC

Gi Group Sp z o.o.

Wrocław

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: OPFR/03.2017

Zadania:

  • obsługa maszyn - frezarki,
  • kontrola jakościowa produkowanych podzespołów,
  • obsługa przyrządów pomiarowych,
  • praca ściśle z instrukcjami,

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy jako operator maszyn CNC,
  • umiejętność obsługi maszyn CNC - pisanie programów w oparciu o G-kody oraz nakładki programowe - warunek konieczny,
  • znajomość przyrządów pomiarowych - warunek konieczny,
  • umiejętność obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
  • znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji: 3200-4650 zł brutto + premia uznaniowa po okresie próbnym,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).
  1.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj stanowisko: Frezer

Frezer, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się frezowaniem półfabrykantów metalowych, wykonywanych metodą odlewu lub kucia, a także półfabrykantów drewnianych. Frezowanie można potocznie określić jako niwelowanie zbędnego nakładu materiału, celem uzyskania gładkiej, jednolitej powierzchni i wymiarów zgodnych z podanymi w szkicu technicznym. Frezowanie likwiduje więc niedoskonałości powstałe w ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl