Operator kamery k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa

8 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/13123
OBOWIĄZKI:
- filmowanie oraz monitorowanie nagranego materialu - montaż materiału i jego publikacja - opracowywanie scenariuszy do realizacji ujęć video
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator kamery (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie, umiejętność zaawansowanej obsługi kompuetra, umiejętność obsługi kamer różnego typu, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność obslugi programu Adobe. Obowiązki: - filmowanie oraz monitorowanie nagranego materialu - montaż materiału i jego publikacja - opracowywanie scenariuszy do realizacji ujęć video

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacja-Zielona Linia
22 391 13 18, 22 391 14 33

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie - oferta skierowana dla zarejestrowanych klientów

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Poznaj stanowisko: Kamerzysta
Kamerzysta jest osobą zajmującą się rejestrowaniem obrazu ruchomego za pomocą kamery analogowej lub cyfrowej wraz z osprzętem. Charakter pełnionych obowiązków zależy przede wszystkim od rodzaju prowadzonej przez daną osobę działalności – począwszy od kamerzysty, zajmującego się rejestrowaniem ślubów i weseli, w ramach prywatnej działalności gospodarczej, poprzez operatora kamery, zatrudnionego przy realizacji ...
Praca Kamerzysta