Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Maszynista Maszyn Introligatorskich Warszawa
Operator maszyn introligatorskich (oklejarka do książek / gilotyna)

CUSTOM PRINTING
Warszawa
praca stacjonarna
2080 dni temu

Ogłoszenie numer: 2035426, z dnia 2018-08-14

Drukarnia cyfrowa poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa oklejarki do książek i gilotyny,
  • Bieżąca konserwacja maszyn,
  • Praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń introligatorskich,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zdolności manualne i dokładność,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny,
  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.