Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn na Linii Produkcyjnej

Gi Group Sp z o.o.

Radomsko

40 dni temu

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej,
  • nadzorowanie przebiegu procesu produkcji na powierzonej  maszynie,
  • zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych przebiegu produkcji,
  • bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności,
  • dokonywanie drobnych napraw na powierzonej maszynie,
  • kontrola jakości wykonywanych produktów zgodnie z procedurami jakościowymi.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym (mile widziane),
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 5-brygadowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • terminowość wypłat pensji(zawsze do 10 dnia miesiąca),
  • pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie,
  • po okresie próbnym(5 m-cy) zatrudnienie bezpośrednio u Klienta, który posiada bogaty pakiet socjalny- najciekawszy na lokalnym rynku,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia PZU,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki powiązane z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Poznaj

O nas?

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania HR i oferuje pełen zakres usług HR w tym m.in. rekrutacje stałe i tymczasowe, doradztwo personalne oraz outsourcing. Gi Group w Polsce posiada 14 oddziałów i 9 SMS w miastach na terenie całego kraju.

Proces rekrutacji

KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (186)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (84)