Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn Skrawających CNC

PLASTEM P. Ciupa i T.Teodorczyk – Spółka Jawna

Zduńska Wola

146 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253024, z dnia 2019-01-23

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przemyśle. Nasza załoga liczy 120 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

www.plastem.pl

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem.

Miejsce pracy: łódzkie / Zduńska Wola

Opis stanowiska

  • obsługa i programowanie maszyn CNC (tokarka lub frezarka),
  • dbałość o terminową realizacje zleceń produkcyjnych,
  • obsługa urządzeń pomiarowo – kontrolnych,
  • dbałość o powierzone stanowisko oraz wyposażenie.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (najlepiej o profilu mechanicznym),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w dużym zespole pracowniczym.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz socjalne,
  • pracę w innowacyjnej firmie ukierunkowanej na długoletnią pracę w przyjaznej atmosferze,
  • rozwój zawodowy poprzez systematyczne szkolenia kierunkowe,
  • umowę o pracę.

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC