Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Obrabiarek CNC

BOHAMET-ARMATURA Sp. z o.o.

Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski) (okolice)

125 dni temu

Firma BOHAMET - ARMATURA jest producentem różnorodnej armatury przemysłowej.

Produkcję armatury żeliwnej przemysłowej, kształtek żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego do systemów wodno - kanalizacyjnych uruchomiono w 1990 roku. Zakład był prekursorem na rynku polskim w zakresie produkcji zasuw  z uszczelnieniem gumowym.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski) (okolice)
Zadania:
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie ( tokarki, frezarki),
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami;
Wymagania:
  • doświadczenie lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC,
  • praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych(szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)
  • znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań ,
  • wysoka motywacja do pracy;
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ubezpieczenie NNW
  • pakiet medyczny;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC