Operator produkcji

Młodzieżowe Centrum Kariery Nysa

Biskupice Podgórne

3 dni temu

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: 165/11/2019
OBOWIĄZKI:
Operator produkcji w przemyśle baterii litowo - jonowych - obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami, kontrola jakości wytwarzanych wyrobów, obsługa paneli dotykowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Dobry wzrok
Uprawnienia: Umiejętności manualne

Wymagania inne:

Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę od razu na dwa lata i zatrudnienie bezpośrednio w firmie, bezpłatny dojazd do pracy i z pracy, możliwość szybkiego awansu, dofinansowanie do posiłków, bogaty pakiet socjalny dla Pracowników (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 4 100 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

kontakt przez OHP

Adres:

Słowiańska 15, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Joanna Taramina

Sposób kontaktu:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Nysa