Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator - programista robota spawalniczego

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Warmińsko-mazurskie

216 dni temu

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG została nagrodzona 1-szym miejscem iGZ w kategorii: "Opieka i warunki mieszkalne dla pracowników".

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Nr ref.: rob-spaw/2018
Obowiązki:
  • Praca na stanowisku Operatora-programisty robota spawalniczego OTC Daihen
  • Przygotowanie robota spawalniczego do pracy poprzez:
    • kontrolę stanu technicznego robota i urządzenia spawalniczego
    • kontrolę i wymianę dysz i łusek spawalniczych
    • wybór i uruchomienie odpowiedniego programu robota
    • zamocowanie wykonywanego elementu na stanowisku robota.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora robota spawalniczego.

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - mile widziana.

  • Umiejętności ślusarskie

  • Umiejętność spawania półautomatem (MIG/MAG).

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Własny samochód - mile widziany.

  • Dyspozycyjność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:
  • Pracę w Niemczech na cały etat
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach ze wszystkimi świadczeniami i ubezpieczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Poznaj stanowisko: Inżynier Spawania

Inżynier spawania, inaczej inżynier spawalnik, to osoba odpowiedzialna za realizowanie i organizowanie prac spawalniczych w miejscu jego zatrudnienia. Jako specjalista w tym zakresie inżynier opracowuje i wdraża nowe technologie miejsca pracy, weryfikuje jakość realizowanych prac i ich zgodność z przewidzianym wcześniej harmonogramem i wytycznymi technicznymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku koordynuje i nadzoruje prace zespołu ...
Inżynier Spawania Praca Inżynier Spawania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (57)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (120)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (995)
Tarnów (60)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2219)
Radom (179)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (196)
Nysa (68)