Operator rolomatu / zgrzewarki do folii - Mechanik linii produkcyjnej

Klient portalu Praca.pl

Konin

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3381110, z dnia 2020-06-03

Firma z blisko 20 letnim doświadczeniem w Imporcie/Exporcie artykułów elektronicznych.

Aktualnie poszerzamy działalność o produkcję mteriałów ochrony osobistej jak i opakowań z folii.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Konin

Opis stanowiska

  • Ustawianie i obsługa rolomatu (maszyny produkcyjnej/automatu do produkcji worków, rękawic).
  • Obsługa automatycznej linii pakującej.
  • Kontrola produktu, pakowanie, obsługa magazynu.
  • Usuwanie podstawowych usterek.
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy.
  • Praca zmianowa.

Wymagania

  • Odpowiedzialność za jakość produktu.
  • Samodzielność i rzetelność wykonywanej pracy.
  • Staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem!
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3- 4-brygadowym).

Oferujemy

  • Praca na pełny etat na umowę o prace.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie uznaniowe.
  • Pracę w czystych warunkach.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Szkolenia wdrożeniowe.
  • Praca w Koninie / Wielkopolska.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji