Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator Wózka Widłowego z UDT
Gi Group Sp z o.o.
Ożarów Mazowiecki
3 550 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
umowa o pracę
73 dni temu
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

W Polsce do grupy Gi wchodzą Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi grupy zasila dawny Work Service, jedna z największych w Polsce firm branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego z UDT
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Nr ref.: OWW/GI-08/21/2021/8/92
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Rozładunki i załadunki za pomocą wózka,
  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera,
  • Lokowanie towaru na półkach z wykorzystaniem wózka, 
  • Inne zadania zlecone przez kierownika magazynu.
Czego oczekujemy?
  • Dyspozycyjności oraz motywacji do pracy.
  • Samodzielności w wykonywanych zadaniach.
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:  3550 zł brutto + PREMIE !
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Wolne weekendy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podobne oferty