Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator wózka widłowego

Randstad Sp. z o.o.

Dzierżoniów, Bielawa, Oleśnica, Kamienna Góra, Legnica, Lwówek Śląski, Nowa Ruda, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Złotoryja, Ścinawa

3 dni temu

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Bielawa, Oleśnica, Kamienna Góra, Legnica, Lwówek Śląski, Nowa Ruda, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Złotoryja, Ścinawa

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia. Dla naszego Klienta, firmy lidera e-commerce, poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynowy operator wózka widłowego.

Zatrudnij się już dzisiaj, zostań z nami do końca roku i zgarnij bonus świąteczny 1300 zł!*

Dodatkowo w Randstad nagradzamy dobre znajomości. Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz dodatkowe 1600 zł!*

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy do 15%
  • zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio przez pracodawce
  • liczne benefity i dofinansowania do szkoleń
  • perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
  • pracę średnio 4 dni w tygodniu po 10h
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości:  Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa, Opole, Kamienna Góra, Brzeg, Oleśnica, Namysłów, Wołów, Nowa Ruda, Paczków,  Ścinawa, Lwówek Śląski, Złotoryja
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy

zadania:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego i wózka widłowego

oczekujemy:

  • motywacji do rozwoju zawodowego jako operator wózka widłowego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
  • dobrej kondycji fizyczna
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści 'OWW' na numer 885 550 175 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o tej ofercie.

Nie wymagamy CV.

* Regulamin akcji dostępny w agencji Randstad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (53)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (170)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (151)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (890)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2134)
Radom (88)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (176)