Operator wózka widłowego

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Zalesie Wielkie

1 dzień temu

POLNET to firma rodzinna. Prowadzi swoją działalność od ponad 30 lat. Działamy globalnie, a nasze produkty dostarczamy na cały świat.

Na przestrzeni lat POLNET sukcesywnie rozwijał swoją działalność rozbudowując portfolio produktowe. Poprzez nieustanny rozwój i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii dostarczamy produkty starannie dopracowane i sprawdzone, spełniające zarówno wymagania jakościowe, jak i możliwości finansowe najbardziej wymagających Klientów na rynku rolnym.

Szczególnie aktywni jesteśmy w sektorach:

  • budowa i modernizacja baz magazynowo-suszarniczych
  • kompleksowe wyposażenie chlewni w zakresie: żywienia, pojenia, wentylacji i utrzymania
  • mieszalnie pasz
  • weterynaria
Miejsce pracy: Zalesie Wielkie

Opis stanowiska:
  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Obsługa międzystanowiskowa
  • Przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie zamówień
  • Drobne prace magazynowe
Wymagania:
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym
  • Sumienność, punktualność, kultura osobista
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Przeszkolenie
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego
Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Praca Operator Wózka Widłowego