Opiekunka dziecięca - staż po wer(v)

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Odolanów

6 dni temu

Miejsce pracy: Odolanów
Numer: StPr/20/0140
OBOWIĄZKI:
staż - zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspakajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie rozwoju dzieci, elimitowanie uszkodzonych zabawek, zglaszanie Dyrektorowi niepokojących objawów u dzieci, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, pomoc przy karmieniu dzieci, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci, pomoc przy czynnościach higienicznych, pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu, przygotowanie sypialni do leżakowania. Na stanowisku wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: książeczka Sanepidowska

Miejsce pracy:

Odolanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Płokarz
k.plokarz@pupostrow.pl
627373255

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim