Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekunka / Opiekun osób starszych

Klient portalu Praca.pl

Kujawsko-pomorskie

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2116477, z dnia 2018-10-16

Seniorenbetreuung Hoffmann

Vermittlung polnischer 24 h Pflegekräfte

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą pełną empatii, lubisz opiekować się innymi a także zależy Ci na bezpiecznym wyjeździe do pracy – zgłoś się do mnie !

Do samotnej 82 letniej Pani, która porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, wstaje i siada z pomocą. Potrzebujemy rozmownej opiekunki, która swobodnie posługuje się językiem niemieckim, ponieważ podopieczna bardzo lubi prowadzić konwersacje.

Obowiązki:

  • gotowanie
  • pomoc przy myciu i ubieraniu
  • podstawowe obowiązki domowe
  • aktywizowanie, udział w rehabilitacji
  • karmienie i opiekunkowanie pieska pani

 Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej dzielnicy, na miejscu jest Internet.

Zapraszam !

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz- doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • praca w Niemczech
  • opiekunka powinien posiadać własną działalność
  • pełną organizację wyjazdu i pobytu,
  • bezpieczną, legalną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zwrot kosztów przejazdu
  • dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki
  • mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Wynagrodzenie

Od 7000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Opiekun osób starszych, jak sugeruje sama nazwa zawodu, jest osobą sprawującą bieżącą opiekę nad podopiecznymi w wieku podeszłym, przebywającymi we własnych miejscach zamieszkania, domach opieki, lub szpitalach. W zależności od miejsca pracy i charakteru zatrudnienia, znaczącej zmianie ulega zakres pełnionych przez daną osobę obowiązków. Wbrew często powtarzanym stereotypom, w każdym przypadku jest to praca trudna i niekiedy ...
Opiekunka Osób Starszych Praca Opiekunka Osób Starszych