Order picker na magazynie odzieżowym

In Person Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2572345, z dnia 2019-09-02

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Elegancka marynarka? A może letnia sukienka? Środowisko magazynowe to dla Ciebie żadna nowość? W takim razie ta oferta jest skierowana specjalnie dla Ciebie! Podejmij pracę w Holandii z In Person już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca w magazynie odzieżowym Bleckmann czeka na Ciebie! Zadzwoń lub aplikuj!

#TwojaPracaMaZnaczenie
#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Liczenie towaru

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Doświadczenie w logistyce
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Dodatki na pierwszej i drugiej zmianie do wynagrodzenia podstawowego
  • Organizację wyjazdu
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w firmie
  • Opiekę koordynatorów
  • Dla osób mieszkających prywatnie, zwrot kosztów dojazdów do pracy
Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący
Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Praca Pracownik Kompletujący