Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Order Picker / Pracownik magazynu

In Person Sp. z o.o.

Podlaskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2486508, z dnia 2019-06-10

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia, Venlo

Sukienka na lato? A może modne jeansy? Znany jest Ci ten dreszczyk emocji, kiedy kurier przywozi ubranie? Zostań zaklinaczem tekstyliów jako pracownik magazynu firmy Bleckmann!

Podejmij pracę w Holandii z In Person już dziś i niech to będzie prezent na lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!

Zadzwoń lub aplikuj!

#TwojaPracaMaZnaczenie

#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Stanowisko: Order Picker/Pracownik magazynu

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Czynności porządkowe

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Doświadczenie w logistyce
  • Gotowośćdo pracy fizycznej
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Organizację wyjazdu
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Dla osób mieszkających prywatnie, zwrot kosztów dojazdów do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)