Organizator wypraw na kilimandżaro

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Oleśnica

11 dni temu

Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/20/0967
OBOWIĄZKI:

Przedstawianie informacji krajoznawczych dotyczących Tanzanii , znajomość miejscowych zwyczajów i kultury, znajomość topografii Tanzanii, bezpośredni kontakt z biurami w Tanzanii. Przekazywanie informacji dotyczących odwiedzanego kraju, regionu, miasta, miejscowości. Opieka nad uczestnikami wypraw, zapewnienie realizacji wszystkich świadczeń objętych programem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Przewodnik turystyczny górski (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

BIEGŁA ZNAJOMOŚC JĘZYKA SUAHILI OJCZYSTEGO JĘZYKA TANZANII

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wojska Polskiego 13, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Doradcy klienta
713995041

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

wykształcenie średnie, min. 1 rok doświadczenia

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Poznaj stanowisko: Organizator Turystyki
Organizator turystyki, zwany także inaczej organizatorem ruchu turystycznego, jest osobą odpowiedzialną za opracowanie i przedstawienie kompleksowej oferty wycieczek krajowych i zagranicznych lub pojedynczych usług turystycznych, oferowanych przez biuro podróży w imieniu którego występuje. Osoba obsadzona na tym stanowisku prezentuje klientowi szczegółowy program proponowanej wycieczki, zawarte w nim atrakcje ...
Praca Organizator Turystyki