Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Magazynu

    KRKA Polska Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Równoległa 5    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    CEL PRACY organizacja i nadzór nad pracą podległego zespołu oraz optymalizacja procesów magazynowych; nadzór nad prawidłowym przepływem towarów, procesów i dokumentacji magazynowej; przestrzeganie i egzekwowanie przepisów p.poż. i BHP; organizacja i odpowiedzialność za wyniki...
Praca.pl Praca Mazowieckie Stara Iwiczna Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej Stara Iwiczna
Osoba Odpowiedzialna – Kierownik hurtowni farmaceutycznej

PROFARM PS
Stara Iwiczna
praca stacjonarna
2056 dni temu

Ogłoszenie numer: 2046839, z dnia 2018-08-31

Hurtownia farmaceutyczna o ugruntowanej pozycji na rynku

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Stara Iwiczna

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem hurtowni farmaceutycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Nadzór nad stosowaniem systemu jakości opartego na rozporządzeniu w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Nadzór nad warunkami przechowywania produktów
  • Nadzór nad obrotem produktami leczniczymi
  • Prowadzenie szkoleń personelu z zakresu PF i DPD
  • Prowadzenie kwalifikacji dostawców
  • Udział w procesie rozpatrywania reklamacji, podejmowanie decyzji w sprawie produktów leczniczych: zwróconych, niespełniających wymagań jakościowych, wycofanych lub sfałszowanych
  • Przygotowanie hurtowni do inwentaryzacji rocznej oraz udział w inwentaryzacji
  • Koordynacja i niezwłoczne przeprowadzanie czynności związanych z wycofaniem i wstrzymywaniem produktów leczniczych
  • Współpraca z organami Inspekcji Farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur opartych na DPD
  • Wsparcie i doradztwo merytoryczne przy zarządzaniu jakością w magazynie importera oraz przy obrocie produktami kontrolowanymi N-P
  • Śledzenie zmian w ustawodawstwie w zakresie obrotu produktami leczniczymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister farmacji
  • Prawo do wykonywania zawodu farmaceuty
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego i wymagań DPD
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomości obsługi MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Samochód i telefon służbowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Praca w godzinach 09.00 – 17.00