Pakowacz ręczny - konfekcjonowanie artykułów

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Błonie

1 dzień temu

Miejsce pracy: Błonie
Numer: StPr/20/0576
OBOWIĄZKI:
Konfekcjonowanie artykułów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Konieczne: zdolnść manualna; szybkość pracy; sprawność. Wymagane doświadczenie zawodowe na takim samym stanowisku min. 5 miesięcy

Miejsce pracy:

Błonie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17,2 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Jesiorowska
227254291 w. 123

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego