Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Piekarz śląskie
Piekarz / Ciastkarz (k/m)

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
śląskie, Chorzów, Piekary Śląskie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
899 dni temu

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, Piekary Śląskie

Opis stanowiska:
  • Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich,
  • Praca zmianowa (również nocna).
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe (piekarz, ciastkarz, cukiernik, kucharz),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży piekarniczej, ciastkarskiej, cukierniczej,
  • Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy.
Oferujemy:
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Wysoki standard pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe ("Dane Osobowe”) będą przetwarzane przez STOKSON SPÓŁKA JAWNA HENRYK STOKŁOSA I WSPÓLNICY z siedzibą w Chorzowie, przy ul. Stacyjnej 1 ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Oświadczam również, że podałam/łem moje Dane Osobowe dobrowolnie. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Poznaj STOKSON

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.