Zobacz więcej ofert pracy

Podreferendarz

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1527 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 61259

Warunki pracy

• proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3450,49 zł brutto, ustalone wg mnożnika 1,8
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
• trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka
i studiów podyplomowych
• pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa, rowerownia, możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie
• ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.00-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
• obsługa klienta wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
• obsługa klienta zewnętrznego w tym liczne kontakty z sekretariatami urzędów administracji publicznej i ministerstw, biurami Posłów i Senatorów RP, przedstawicielami partii politycznych i związków zawodowych oraz z przedstawicielami Dyrekcji Generalnych Komisji Europejskiej,
• praca przy komputerze
• nietypowe godziny pracy - w tym dyżury

opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/jak-do-nas-aplikowac-MIIR

Zakres zadań

  • obsługiwanie korespondencji i dokumentacji, w tym m.in. przygotowywanie i przedkładanie dokumentów oraz korespondencji do podpisu członka Kierownictwa, ewidencjonowanie i rozdzielanie korespondencji w elektronicznym systemie rejestracji obiegu dokumentów, sporządzanie projektów pism/ odpowiedzi na korespondencje
  • organizowanie spotkań dla członka Kierownictwa (obsługa gości, przygotowywanie materiałów, rezerwacja sal itp)
  • obsługiwanie interesantów i udzielanie informacji
  • prowadzenie i monitorowanie terminarzy spotkań członka Kierownictwa oraz prowadzenie kontaktów teleadresowych osób i instytucji, z którymi współpracuje członek Kierownictwa
  • zapewnianie zaopatrzenia w niezbędne materiały biurowe i spożywcze
  • prowadzenie wskazanych spraw osobowych pracowników w zakresie organizowania i rozliczania wyjazdów służbowych członka Kierownictwa
  • archiwizowanie dokumentacji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość zadań i struktury organizacyjnej Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • znajomość zasad obsługi klienta i savoire-vivre’u
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • umiejętność obsługi komputera - środowisko MS Windows
  • umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe