Zobacz więcej ofert pracy

Podreferendarz

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1314 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 68408

Warunki pracy

- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),
- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe,
- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osóbniepełnosprawnych.Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, fax.Informacje dodatkowe: budynek klimatyzowany.

Zakres zadań

  • Przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń od użytkowników w ramach pierwszej linia wsparcia technicznego. Pomoc użytkownikom w zgłoszonych problemach świadczona zdalnie, telefonicznie lub na miejscu.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT.
  • Przygotowanie sprzętu komputerowego dla użytkowników – instalowanie i konfigurowanie oprogramowania systemowego i aplikacji.
  • Współpraca z administratorami systemów (druga linia wsparcia) w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów zgłoszonych przez użytkowników.
  • Obsługa i nadzorowanie procesów napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu i oprogramowania.
  • Udział w procesach zarządzania majątkiem IT, prowadzenie ewidencji pod względem użyteczności zasobów IT, weryfikacja stanu zasobów, przygotowanie procesu likwidacji zasobów wycofanych z użycia.
  • Realizacja zapisów wynikających z umów cywilnoprawnych z Wykonawcami.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość zasad działania sprzętu komputerowego.
  • Znajomość systemów klienckich Windows – umiejętność instalacji oprogramowania.
  • Kompetencje behawioralne: współpraca, komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, rzetelność, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, orientacja na klienta/interesanta, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu działania sprzętu komputerowego
  • Doświadczenie w obszarze IT związanym ze wsparciem użytkowników i administracją systemami klienckimi