Pomoc księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Bydgoszcz

6 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/19/5321
OBOWIĄZKI:
- pomoc w księgowaniu dokumentów, - pomoc wypełnianiu deklaracji PIT, VAT, ZUS. - pomoc w sporządzaniu list płac, dokumentów do ZUS oraz dokumentów płacowo-kadrowych. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Szwederowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: średnie zawodowe ekonomiczne, wyższe. Podstawy rachunkowości. Kierunek: rachunkowość, administracja.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Sylwia Serafin
0000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy, spełniające wymogi ogłoszonego konkursu. Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147, Bydgoszcz . W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy