Pomoc kucharza k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/3884
OBOWIĄZKI:
- pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłków - umiejetność robienia sałatek - obsługa krajalnicy - zmywarki do naczyń - obsługa szatkownicy do warzyw - obsługa zmywarko-wypażarki - dbanie o porządek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane wykształcenie gastronomiczne, znajomość kuchni polskiej, pożądana książeczka sanepidu, co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłków - umiejetność robienia sałatek - obsługa krajalnicy - zmywarki do naczyń - obsługa szatkownicy do warzyw - obsługa zmywarko-wypażarki - dbanie o porządek

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacja - Zielona linia
22 391 13 18, 22 391 14 33

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie - oferta przeznaczona wyłacznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy