Pomocnik do zakładu produkcyjnego

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE

Niemcy

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 4434273, z dnia 2021-04-08

Przedsiębiorstwo Produkcyjna Handlowe "HBS" Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Poszukujemy 5-ciu pomocników w rejon Niedersachsen na zakład produkujący części do samochodów.
  • Praca przy czyszczeniu urządzeniem parowym KÄRCHER.
  • Praca na dłuższy czas.
  • Samozatrudnienie. Pomagamy przy założeniu działalności.

Wymagania

  • Jeśli jesteś gotowy do pracy w zespole, szukasz nowych wyzwań - Ciebie szukamy, złóż aplikacje!
  • Język niemiecki mile widziany.

Oferujemy

  • Praca na dłuższy czas/ zaraz po świętach.
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.
  • Nie jesteśmy pośrednikiem pracy.
  • Kontakt w godzinach 8.00 - 16.00 pod numerem telefonu: 68 329 00 03, 884858957

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "HBS" SP. Z O.O. W ZIELONEJ GÓRZE

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy
Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Praca Pracownik Pomocniczy