Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik administracyjno-biurowy
Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o.
Nowa Sól
specjalista (mid)
umowa o pracę
91 dni temu

Ogłoszenie numer: 5038713, z dnia 2021-06-29

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą firm oferujących wachlarz usług i kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych, poczynając od projektowania poprzez budowę oraz dobór i montaż wyposażenia elektrycznego i mechanicznego. SINOHYDRO koncentruje się na rozwoju wielu obszarów działalności, które są uzupełniające wobec siebie.

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Obsługa administracyjna działu materiałowego i zaopatrzenia
  • Kserowanie, skanowanie archchiwizacja dokumentów
  • Wysyłanie zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie zestawień, raportów
  • Udział w sporządzaniu wniosków materiałowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie administracyjne, techniczne
  • Znajomość branży budowlanej mile widziana
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność i sumienność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji pracownika
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną

Poznaj

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.