Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Atut Rental Sp. z o.o.

Częstochowa

27 dni temu

Miejsce pracy: Częstochowa

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży  i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę  dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

 Dołącz do naszego oddziału w Częstochowie jako:

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta w Oddziale Wypożyczalni,
  • wystawianie umów i faktur,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • przyjmowanie rezerwacji na sprzęt.
Wymagania:
  • co najmniej 2-letni staż na stanowisku w Biurze Obsługi Klienta,
  • umiejętność wystawiania dokumentów (umowy, faktury VAT),
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana: znajomość maszyn budowlanych i rynku budowlanego.
Oferujemy:
  • interesujące warunki pracy,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, dofinansowania z funduszu socjalnego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (66)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (237)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2051)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (82)