Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Pracownik Biurowy- Doradca Kredytowy Klientów

Grupa AMETYST Spółka z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6688 dni temu

Ogłoszenie numer: 17040, z dnia 2006-01-02

AMETYST Niezależni Doradcy Finansowi

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

- obsługa Klientów w zakresie finansowania (kredyty gotówkowe i hipoteczne)

Wymagania

- NIEKARALNOŚĆ, - doświadczenie w branży, - wykształcenie min. średnie, - biegła obsługa komputera (OFFICE, internet, poczta elektroniczna), - komunikatywność, - kreatywność, - umiejętność przygotowywania ofert,

Oferujemy

- stała praca, - możliwość rozwoju, - szereg profesjonalnych szkoleń, - wynagrodzenie stałe + prowizja