Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik biurowy / Rekruter

ETS Sp. z o.o.

Opole

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 2362425, z dnia 2019-04-03

Firma ETS Sp. z o.o. od 2004 roku prowadzi działalność jako Agencja Pracy. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Nr Ref.: 1/SSWB

Opis stanowiska

  • udzielanie informacji o bieżących ofertach pracy
  • pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i niższego szczebla
  • tworzenie rekrutacyjnej bazy danych kandydatów
  • raportowanie

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe
  • dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat
  • wdrożenie na start i wsparcie w trakcie pracy

Zapraszamy! Nie zwlekaj, prześlij nam swoją aplikację.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji

Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Konsultant ds. Rekrutacji Praca Konsultant ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (55)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (255)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (921)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2207)
Radom (180)
Płock (81)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (74)