Pracownik brygady drogowo-mostowej

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Grabowiec

6 dni temu

Miejsce pracy: Grabowiec
Numer: StPr/19/0751
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań z zakresu wykonywania remontów dróg i infrastruktury drogowej, w tym m.in.: wykonanie i remonty oznakowania poziomego, wykonanie i remonty urządzeń BRD (bariery energochłonne, osłony akustyczne, osłony zderzeniowe itp.), montaż oznakowania pionowego, remonty cząśtkowe nawierzchni bitumicznych i betonowych, remonty i konserwacjaobiektów inżynierskich, realizacja zadań z zakresu utrzymania drogi w okresie letnim i zmowym, obsługa specjalistycznych maszyn drogowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

ważne prawo jazdy kat. B, C (kat. C+E będzie mile widziana) gotowość do pracy w systemie zmianowym i pełnienia dyżurów poza godzinami pracy, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji, zaangażowanie i predyspozycje do pracy w każdych warunkach pogodowych. Mile widziane posiadanie dodatkwoych uprawnień na: koparko-ładowarkę, kafara, HDS, inne, niezbędne przy pracach drogowych Wynagrodzenie: + 300zł dodatku za dyspozycyjność po okresie próbnym. praca na terenie OUA Grabowiec k.Torunia lub UOA Nowe MArzy k.Świecia oraz Piotrków Trybunalski

Miejsce pracy:

Grabowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Julita Zgórzyńska
566835230 w. 34

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu