Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Toruniu na stanowisku:

Pracownik do rozładunku kontenerów
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: rozł-tor/2017

Obowiązki:

  • rozładunek kontenerów

Wymagania:

  • siła fizyczna
  • motywacja do pracy w godz. 7.00 - 15.00
  • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę po 1-miesięcznym okresie próbnym (zlecenie)
  • stabilną pracę na cały etat
  • pracę na I zmianę w godz. 7-15
  • pracę w Toruniu od zaraz
  • jasne zasady współpracy.

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny