Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. Administracji i Zaopatrzenia

Klient portalu Praca.pl

Poznań

161 dni temu

Ogłoszenie numer: 1885918, z dnia 2018-01-12

Firma handlowo - usługowa, do swojego oddziału w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Zaopatrzenie biura i magazynów w materiały eksploatacyjne i bhp,
  • Serwis i ubezpieczenie samochodów służbowych,
  • Współpraca z siecią telefonów komórkowych,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w sprawach technicznych, utrzymania czystości itp.
  • Zamówienia materiałów reklamowych,
  • Poczta przychodząca – odbiór i rozdzielenie do odpowiednich komórek

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoko kultura osobista,
  • Odpowiedzialność, skuteczność działania, zaangażowanie w pracę,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Możliwość długotrwałej współpracy,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (47)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1889)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (21)