Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. dokumentacji

SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.,

Gorzów Wielkopolski

11 dni temu

Firma SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim (grupa kapitałowa Sumitomo), jest
czołowym producentem wiązek elektrycznych do samochodów VW, Skoda, Audi i Bugatti w Polsce.

Poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

w Dziale Planowania i Przygotowania Produkcji

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Poszukując najlepszych kandydatów stawiamy przede wszystkim na ich rozwój i kompetencje, dbając o to, by reprezentowali najwyższy poziom profesjonalizmu w wykonywaniu powierzonych im zadań.

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum średniego wykształcenia,
  • rocznego stażu pracy,
  • znajomości obsługi programów MS OFFICE - warunek konieczny,
  • mile widziana praktyka w zakładzie produkcyjnym,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • operatywności, kreatywności, komunikatywności, dyspozycyjności, dynamiki w działaniu, umiejętności pracy w zespole, zorientowania na klienta.
Główne zadania:
  • pielęgnacja danych związanych z wdrożeniem projektu do produkcji,
  • współpraca z technologiem i kierownikiem projektu związana z wykonaniem przydzielonych zadań.

Oferty pisemne - życiorys tabelaryczny (CV), list motywacyjny prosimy składać za pomocą przycisku "Apliku Teraz"
Informujemy że, odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla:
1. aktualnego procesu rekrutacji
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea-
lizacji aktualnego procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych
osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922).“
2. aktualnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do reali-
zacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922).“

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie z szeroko rozwiniętymi dodatkami:
    • premie regulaminowe,
    • coroczna inflacyjna regulacja wynagrodzeń,
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
    • dofinansowanie i organizacja wypoczynku dla pracowników i ich rodzin,
    • dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci pracowników,
    • paczki i bony świąteczne,
    • dofinansowanie do zajęć sportowych, wydarzeń kulturalnych (koncerty, teatr),
  • możliwość rozwoju poprzez:
    • udział w licznych szkoleniach, konferencjach i targach branżowych,
    • dofinansowanie i refundację nauki pracowników,
    • jasne ścieżki rozwoju,
  • pracę w międzynarodowym koncernie:
    • wyjazdy służbowe w ramach kraju i poza granicami,
    • współpraca w międzynarodowych zespołach,
    • możliwość pracy za granicą w innych zakładach Grupy Sumitomo,
  • kontakt z nowoczesną technologią,
  • możliwość zakupu samochodu marki VW w preferencyjnych cenach od dealera,
  • podstawowa opieka medyczna na terenie firmy:
    • lekarz, pielęgniarka,
    • bezpłatne szczepienia dla pracowników i ich rodzin,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Poznaj

“A road is never long with a friend by your side,” says a Japanese proverb. Sumitomo Electric Bordnetze sees itself not only as a parts supplier and service provider, but also as a full system supplier to the international automotive industry. Our philosophy is to establish partnerships for mutual benefit – with both sides taking responsibility.

This partnership principle is also something we apply internally. We believe that if our employees in research, development, purchasing, sales and logistics can develop their own potential, the potential of SEBN will develop along with them. We are innovators and we also preserve successful traditions. Our company unites delicate handcraftsmanship with advanced products, and regional identification with global, multicultural thinking.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.,.