Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. foliowania bagażu

Gi Group Sp z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszego klienta specjalizującego się w ochronie bagażu na lotnikach poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym na Lotnisku Chopina
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • Stabilną prace w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie 18 zł brutto/h + premię

Zakres obowiązków:

  • Zabezpieczanie bagaży folią - przy użyciu maszyny
  • Wprowadzenie danych do komputera
  • Wsparcie pasażerów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Pracownik lotniska

Specyfika pracy na lotnisku widoczna jest w głównej mierze wśród pracowników bezpośrednio związanych z obsługą samolotu – pilotów, kontrolerów ruchu lotniczego, pracowników płyty lotniska. W przypadku zadań związanych z bezpośrednią obsługą, obsługą techniczną czy szeregiem zadań wykonywanych na ziemi znaleźć można liczne odpowiedniki także poza lotniskiem. Obsługa frachtu, obsługa pasażerska, pracownicy ...
Pracownik lotniska Praca Pracownik lotniska

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (765)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (909)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2159)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)