Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik działu: księgowość

Schnell Polska Sp. z o.o.

Rogoźno

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2300482, z dnia 2019-02-22

Firma Schnell Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika do DZIAŁU SPRZEDAŻY na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Rogoźno

Nr Ref.: Sprzedaż

Opis stanowiska

  • pomoc w dekretacji i księgowaniu dokumentów finansowych – faktury zakupowe i sprzedażowe – kraj ,
  • zagranica, raporty kasowe, wyciągi bankowe itp.)
  • pomoc przy sporządzaniu bieżących deklaracji podatkowych ( VAT 7 , VAT UE, VAT 27, CIT 2 )
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań do GUS, NBP , US
  • bieżące uzgadnianie kont dostawców i odbiorców oraz innych kont rozrachunkowych , w tym monitorowanie
  • i windykacja należności
  • ewidencja rozliczeń z pracownikami w tym delegacje krajowe i zagraniczne
  • wspieranie Głównej Księgowej w bieżących zadaniach
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych, w tym ich weryfikacja pod względem
  • zgodności z przepisami podatkowo bilansowymi

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne – finansowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min rok
  • mile widziana podstawowa znajomość niemieckiego
  • sprawność w zakresie używania programów MS OFFICE (EXEL, WORD, OUTLOOK)
  • dodatkowym atutem znajomość programu COMARCH XL
  • dokładność sumienność i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • chęć rozwoju i nauki w zakresie rachunkowości
  • podstawowa znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego

Oferujemy

  • możliwość zdobycia i pogłębienia wiedzy z zakresu rachunkowego i podatkowego
  • praca pod koordynacją Głównej Księgowej

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (814)
Wałbrzych (63)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2281)
Radom (171)
Płock (113)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (88)