Pracownik Działu Technicznego

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy

Bydgoszcz

2 dni temu

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt  w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają  1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.720 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • uprawnienia spawacza gazowego
  • znajomość instalatorstwa wodno - kanalizacyjnego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
Obowiązki:
  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego
  • dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem instalacji wod. - kan.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • zapewniamy odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Pod pojęciem pracownika działu technicznego może kryć się w praktyce wiele drobnych stanowisk pracy wraz z przynależącymi do nich odrębnymi obowiązkami służbowymi - w większości jednak przypadków pracownik działu technicznego jest odpowiedzialny za wykonywanie drobnych i bardziej skomplikowanych prac remontowo-naprawczych i konserwacyjnych w obrębie miejsca jego zatrudnienia. Działy techniczne funkcjonują w niemal wszystkich ...
Praca Pracownik Działu Technicznego