Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Fizyczny / Mechanik / Pomocnik Mechanika

Klient portalu Praca.pl

Brzoza k. Bydgoszczy

102 dni temu

Ogłoszenie numer: 1921649, z dnia 2018-03-09

Dynamicznie rozwijająca się firma z wypracowaną marką i pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Brzoza k. Bydgoszczy

Opis stanowiska

Praca rozwijająca, pozwalająca poszerzyć zasób wiedzy na temat maszyn budowlanych oraz obracać się w zespole fachowców co daje perspektywę zdobycia nowych umiejętności.

Praca stacjonarna w dobrze wyposażonym warsztacie mechanicznym.

Zadania:

  • Wykonywanie prostych napraw mechanicznych tj. wymiana przewodów hydraulicznych, wymiana pomp paliwa, naprawa i wymiana rozruszników, alternatorów, regulowanie obrotów silnika, wymiana olejów: silniki Deutz, Hatz Kubota,naprawa siłowników hydraulicznych, konserwacja podzespołów mechanicznych-pod okiem opiekuna/ mistrza
  • Przygotowywanie maszyn dla klientów: sprawdzanie pod kątem sprawności oraz czystości pod okiem opiekuna/mistrza
  • Proste prace malarskie:przygotowywanie maszyn do odnowy powłoki lakierniczej
  • Mycie maszyn myjką ciśnieniową

Wymagania

  • Uczciwość
  • Pracowitość
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Zachowywanie czystości w miejscu pracy
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę rozwijającą z możliwością awansu
  • Stabilna posadę
  • Miłą atmosferę
  • Komfortowe godziny pracy poniedziałek -piątek w godzinach 7:30-15:30

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1832)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)