Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik IT
Klient portalu Praca.pl
Podkarpackie
młodszy specjalista (junior)
część etatu
umowa o pracę / zlecenie / o staż/praktykę / kontrakt B2B
Praca częściowo zdalna z elastycznym grafikiem dni
59 dni temu

Ogłoszenie numer: 5107473, z dnia 2021-07-22

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Poszukujemy firmy/osoby do zarządzania od strony informatycznej:

  • bezpieczeństwo stron, bazy danych i maili,
  • tworzenie nowych stron www,
  • poprawki i aktualizacje obecnych stron,
  • czas pracy: maksymalnie 40h/miesięcznie
  • opieka nad serwerami
  • inne bieżące zadania informatyczne

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność w wykonywaniu pracy.
  • sumienność i punktualność

Oferujemy

  • forma umowy do ustalenia w czasie rozmowy,
  • 1-3 miesięczny okres próbny,
  • udział w prestiżowych międzynarodowych projektach,
  • pracę stabilną i rozwojową w młodym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej