Pracownik kontroli bezpieczeństwa i monitoringu pojazdów

Verhoeven Logistics Poland

Tarnowo Podgórne

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4125421, z dnia 2021-01-21

Verhoeven Logistics Poland Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w Tarnowie Podgórnym; PL62-080 pracowników kontroli bezpieczeństwa i monitoringu pojazdów.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • Praca w systemie całodobowym; zmianowym 24/7/365
  • Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, 62-080

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane branżowe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży monitoringu pojazdów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Biegła umiejętność obsługi programów komputerowych
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz sprawna komunikacja

Jeżeli uważasz, że znasz problematykę monitoringu pojazdów w transporcie międzynarodowym oraz uważasz się za osobę odpowiedzialną, zapraszamy - dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy pracę w stabilnej firmie z niespełna 100 letnią historią, praca na podstawie umowy o pracę. Przy zgłoszeniu prosimy dopisywać preferowany rodzaj pracy „Pracownik kontroli bezpieczeństwa”

oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego

za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Verhoeven Logistics Poland Sp. z o.o.

Firma logistyczno – transportowa Verhoeven Logistics Poland poszukuje do swojego oddziału w Tarnowie Podgórnym kierowców międzynarodowych na samochody ciężarowe (prawo jazdy C+E):

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości