Pracownik Magazynowy - Kierowca Wózka Widłowego

Klient portalu Praca.pl

Białystok

405 dni temu

Ogłoszenie numer: 2615413, z dnia 2019-08-19

Fabryka poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań magazynowych zgodnie z poleceniem przełożonego
  • Kierowanie wózkami widłowymi
  • Ustawianie paczek na paletach, oraz ich kompleksowa obsługa (skanowanie, przewożenie itp.)
  • Przestrzeganie zasad i regulaminów pracy

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Program rozwoju pracowników