Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynowy

Randstad Sp. z o.o.

Dzierżoniów, Bielawa, Oleśnica, Kamienna Góra, Legnica, Lwówek Śląski, Nowa Ruda, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Złotoryja, Ścinawa

9 dni temu

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Bielawa, Oleśnica, Kamienna Góra, Legnica, Lwówek Śląski, Nowa Ruda, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Złotoryja, Ścinawa

Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki pracy w centrum logistyki największego klienta e-commerce.

Dołącz, zostań i rozwijaj się! Teraz w Randstad nagradzamy dobre znajomości.  Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz dodatkowe 1600 zł*!

UWAGA - Zapraszamy na DNI OTWARTE 11-12 października do biura Randstad, Wrocław, ul. Piłsudskiego 74, pok. 224 w godzinach 09:00 - 16:00

Na miejscu będziesz miał możliwość porozmawiać z naszym rekruterem i zapoznać się ze szczegółami zatrudnienia.

oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy do 15%
  •  pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • prawo do urlopu
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa, Opole, Kamienna Góra, Brzeg, Oleśnica, Namysłów, Wołów, Nowa Ruda, Paczków, Ścinawa, Lwówek Śląski, Złotoryja – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • darmowy, ciepły posiłek w trakcie pracy

zadania:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy:

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

*Regulamin akcji dostępny w agencji Randstad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Aplikujesz na ogłoszenie