Pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Nysa

9 godz. temu

Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:

Ochrona obiektu, obchody budynku i terenu wokół na terenie budowy, kontrola ruchu osobowego. System pracy całodobowy w godzinach od 07:00 do 19:00; od 19:00 do 7:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, zaświadczenie o niekaralności, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Aleksandra RYDLEWSKA
a.rydlewska@nysa.praca.gov.pl
774489902

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Poznaj stanowisko: Ochroniarz
Ochroniarz (Pracownik Ochrony) - jest to osoba, która odpowiada za fizyczną ochronę osób i mienia oraz zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego. Ochroniarz musi posiadać licencję, aby wykonywać tę profesję (wedle ustawy o ochronie osób i mienia, która nakład takie wymagania). Poza tym osoba taka musi być ...
Praca Ochroniarz