Pracownik produkcji holandia/breda: praca przy sortowaniu, pakowaniu owoców i warzyw

Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno

Opole

6 dni temu

Miejsce pracy: Opole
Numer: 244/10/2019
OBOWIĄZKI:
Praca produkcyjna przy ważeniu i pakowaniu truskawek, szparagów, czereśni oraz innych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

 Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu  Motywacja do pracy  Mile widziane prawo jazdy kat. B  Zaangażowanie w wykonywane obowiązki  Terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

od 10 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

kontakt przez OHP

Adres:

Wielkie Przedmieście 41, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Anna Małek
mck.olesno@ohp.opole.pl
343502170

Sposób kontaktu:

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno