Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji

STER Sp. z o.o.

Szamotuły-Mutowo

49 dni temu

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły-Mutowo
Opis stanowiska:

Proste prace produkcyjne np.:

  • obsługa maszyn (szlifierki, wiertarki, prasy, piły, laser, wtryskarki itp.);
  • montaż elementów siedzeń;
  • klejenie elementów tapicerki;
  • tapicerowanie;
  • pomoc lakiernicza.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych- warunek konieczny;
  • zdolności manualne;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rysunku technicznego, obróbki metalu oraz doświadczenie w obszarach tapicerni-klejenia;
  • zaangażowanie, uczciwość, sumienność, dokładność.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe 13 zł brutto za godzinę + dodatek wynikający z wypracowanej ilości – minimum 6 zł za godzinę;
  • kandydaci o umiejętnościach specjalistycznych wynagrodzenie stosunkowo wyższe;
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • perspektywę wieloletniej współpracy;
  • szkolenia ponoszące kwalifikacje zawodowe.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Firma STER to firma rodzinna. Obecnie jest liderem na polskim rynku i jednym z czołowych w Europie producentów siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji