Pracownik przy montażu sieci światłowodowej

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Maćkówka

6 dni temu

Miejsce pracy: Maćkówka
Numer: StPr/20/0422
OBOWIĄZKI:
Praca przy wykopach pod światłowód, niwelacja terenu, transport maszyn. Konserwacja maszyn do prac przy światłowodach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: kurs w zawodzie operator koparko-ładowarki
Uprawnienia: Operator kopaki jednonaczyniowej, klasa III
Uprawnienia: Prawo jazdy B, C, BE, CE,
Uprawnienia: kurs Operator koparko-ładowarek III Klasa

Miejsce pracy:

Maćkówka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Lidia Mirkiewicz-Giżewska
lmirkiewiczgizewska@przeworsk.praca.gov.pl
166488428 w. 34

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie lub kontakt z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Monter instalacji telekomunikacyjnych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji telekomunikacyjnych na podległym obszarze. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może należeć wykonywanie różnorodnych instalacji poczynając od anten i połączeń kablowych w mieszkaniach abonentów, poprzez linie kablowe, ...
Praca Monter Instalacji Telekomunikacyjnych