Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Recepcji (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.

Nadarzyn, Warszawa

32 dni temu

Apleona HSG (dawniej Bilfinger HSG Facility Management Sp. z o. o.) - wiodąca firma w branży usług facility management, oferująca kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) w związku z ciągłym rozwojem poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nadarzyn, Warszawa
ZADANIA:
  • Dekretacja poczty;
  • Sporządzanie comiesięcznych raportów;
  • Obsługa gości;
  • Obsługa konferencji/spotkań;
  • Obsługa centrali telefonicznej.
OCZEKIWANIA:
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację (warunek konieczny;)
  • Kreatywność;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;
  • Pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Poznaj

Dlaczego warto?

Apleona HSG (dawniej Bilfinger HSG Facility Management) jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management oferującą kompleksową obsługę nieruchomości. Wspieramy technicznie i infrastrukturalnie obiekty biurowe, przemysłowe, logistyczne, centra handlowe i inne na terenie całego kraju. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Apleona.

Obsługujemy wiodących Klientów korporacyjnych oraz największe i najnowocześniejsze obiekty komercyjne, logistyczne i przemysłowe w Polsce.

Proces rekrutacji

KrokZbieranie aplikacji
KrokAnaliza CV
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokDecyzja

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (75)