Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik szklarni - pielęgnacja sadzonek

In Person Sp. z o.o.

Śląskie

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2514202, z dnia 2019-06-24

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Chcesz zarobić na wakacje ? Lubisz pracę na świeżym powietrzu? Truskawki to Twój ulubiony owoc? Jeżeli na większość odpowiedziałeś tak, powinieneś podjąć pracę w Holandii z In Person! Z Nami zdobędziesz doświadczenie i zarobisz na wymarzone wakacje.

#TwojaPracaMaZnaczenie

#PodejmijWyzwanie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • sadzenie sadzonek truskawek na szklarni
  • obrywanie pączków kwiatowych truskawek (praca na zewnątrz)
  • pielęgnacja sadzonek truskawek

Miejsce pracy: Holandia, Helenaveen

Wymagania

  • zaangażowanie
  • doświadczenie (to dla nas atut)
  • prawo jazdy kategorii B (to dla nas atut)
  • dyspozycyjność przez okres 10 tygodni

Oferujemy

  • stawkę: €10,71
  • opiekę polskich koordynatorów
  • minimum formalności
  • stabilną pracę
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • pracę w miłej atmosferze

Poznaj

Poznaj stanowisko: Ogrodnik

Ogrodnik, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za projektowanie, realizowanie i utrzymywanie aranżacji ogrodów prywatnych i umieszczonych w miejscach publicznych. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje projekt zagospodarowania ogrodu, uwzględniając dobór sadzonych w nim roślin nie tylko pod względem estetycznym, lecz także wymaganych przez nich warunków – nasłonecznienia, gleby, ...
Ogrodnik Praca Ogrodnik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (61)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (286)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (808)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2093)
Radom (162)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (70)