Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    3 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Ogrodnik Opolskie
Pracownik szklarni - pielęgnacja sadzonek

In Person Sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
1760 dni temu

Ogłoszenie numer: 2514209, z dnia 2019-06-24

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Chcesz zarobić na wakacje ? Lubisz pracę na świeżym powietrzu? Truskawki to Twój ulubiony owoc? Jeżeli na większość odpowiedziałeś tak, powinieneś podjąć pracę w Holandii z In Person! Z Nami zdobędziesz doświadczenie i zarobisz na wymarzone wakacje.

#TwojaPracaMaZnaczenie

#PodejmijWyzwanie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • sadzenie sadzonek truskawek na szklarni
  • obrywanie pączków kwiatowych truskawek (praca na zewnątrz)
  • pielęgnacja sadzonek truskawek

Miejsce pracy: Holandia, Helenaveen

Wymagania

  • zaangażowanie
  • doświadczenie (to dla nas atut)
  • prawo jazdy kategorii B (to dla nas atut)
  • dyspozycyjność przez okres 10 tygodni

Oferujemy

  • stawkę: €10,71
  • opiekę polskich koordynatorów
  • minimum formalności
  • stabilną pracę
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • pracę w miłej atmosferze