Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik szklarni

In Person Sp. z o.o.

Śląskie

18 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2513013, z dnia 2019-07-16

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Szukasz pracy z możliwością szybkiego zarobku? Wyjedź do Holandii na prace szklarniowe! Zainteresowany?

Nie czekaj! Zdobywaj doświadczenie z In Person!

Firma Gipmans produkuje sadzonki na obszarze 30 hektarów szklarni w którym znajduje się kilka działów, m.in. praca przy produkcji ziół.

Praca jest bardzo prosta, polega na:

  • sadzenie roślin
  • gumkowanie (patyczkowanie oraz klipsowanie sadzonek)
  • ścinanie liści
  • pakowanie
  • szczepienie roślin lub przycinanie roślin

Wymagania

Na to stanowisko mile widziane są osoby z doświadczeniem w szklarni, podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego oraz z czynnym prawem jazdy. Najważniejsze jednak jest zaangażowanie i chęć podjęcia pracy za granicą!

Oferujemy

  • legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • wynagrodzenie zaczyna się od 9,94 euro brutto/godzinę
  • możliwość wyjazdu w grupach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
  • praca w renomowanym i nowoczesnym miejscu – największa szklarnia w Holandii

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (59)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (288)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (106)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2108)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (258)